Artists Michelle Danner Has Worked With

REQUEST INFORMATION

Subscribe

* indicates required

Michelle Danner Los Angeles Oyunculuk Konservatuari

Hollywood M1 ogrenci vizesi sponsorlugunda

Oyunculuk okulumuz federal kanuna dayanarak gocmen olmayan yabanci ogrencilere ders verme yetkisine sahiptir

Bu Los Angeles Oyunculuk Okulu, asagidaki oyunculuk tekniklerini kapsamaktadir: Meisner, Strasberg, Adler, Hagen, Chekhov & Stanislavski

Michelle Danner Oyunculuk Studyosu, Edgemar Center for the Arts, Los Angeles’in en iyi oyunculuk merkezlerinden biri. Edgemar, oyunculuga baslamak, gelistirmek, ve oyunculuk yeteneklerini gelistirmek isteyen ve oyunculuk ozgecmislerini gelistirmek isteyen Uluslararasi ogrencilere sponsorluk sagliyor. M1 Vize Programi sayesinde uluslararasi oyuncular Hollywood’da calisma ve okuma imkani sahibi oluyor!

Asagidaki isimler, Edgemar Center of the Arts’da, Michelle Danner tarafindan egitilen ve yetistirilen oyunculardan sadece bir bolumu.

En iyi Los Angeles Oyuncu Kocu Michelle Danner, A List sanatcilar ile ozel ve sette calisti. Bu isimlerden bir bolumu Henry Cavill, Gerard Butler, Abigail Breslin, Zooey Deschanel, Penelope Cruz, Andy Garcia, Salma Hayek, James Franco, Seth Macfarlane, Michelle Rodriguez, Isla Fisher, Luke Wilson,Emily Van Camp, Donald Sutherland, Kyle MacLachlan, Mireille Enos, Taryn Manning, Ryan Phillippe, Chris Rock, Enrique Murciano, Josh Bowman, Rita Ora, Jennifer Coolidge.

Bize Ulasin:
Telefon: (310) 392-0815
Skype: live:.cid.9ef1fb7fafb0ffec email: [email protected]

facebook_iconBizim Facebook görmek için tıklayınız

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

acting conservatories

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ögrencilerin imkani:
Öğrencilerimizin birçok  imkânı bulunmaktadır: film yapımı, sinema festivalleri, tiyatro festivalleri. Ayrıca öğrenciler seçmelere ve son filmlerimiz üzerinde çalışma katilma fırsatı buluyorlar. Sahip oldukları şans, deneyimleriyle özgeçmişlerini inşa etmek ve geliştirmektir. Bundan başka ögrencilerin IMDB kredi alma firsati var.
Buraya tiklayarak tiyatro prodüksiyonlarımızı, dans, müzik, film, resimlerimizi görebilirsiniz. Her şey California okulunda bulunabiliyor.
Buraya tikla Michelle Danner’in “The Walking Dead” ve “Boondock Saints” nden Norman Reedus’la “Hello Herman” filmini büyüleyici, tartışmalı ve eğlenceli izlemek için.
Birçok öğrenci kendi ağını oluşturmak için oyunculuk derslerine katıliyorlar.
Sınıflarımız öğrencilerin özel ihtiyaç ve hedeflerine göre kişiselleştirmiştir. Okul yöneticisi Michelle Danner ve bir cok yetkili profesörler, ögrenciler icin özel ihtiyaçlarına göre bir sinif oluşturabiliyorlar. Bizim amacimiz okulu daha etkin hale ulaştırmaktır.


.

All in Films, Michelle Danner ve Alexandra Guarnieri’nin yönettiği bağımsız bir film yapım şirketidir. Bu şirketin amacı eğlendirmek ve sosyal ilgi uyandırmak için tasarlanmış yüksek kaliteli bağımsız filmler üretmektir. “Hello Herman” ın fragmanını izlemek için buraya tıklayın.
Sinema Festivalimizi görmek için buraya tıklayın: Filmlerin görülmesi için benzersiz bir fırsattır. Katılımcılar, benzersiz filmler izleyip ödül / ayrım elde etme şansına sahip olacaklar (en iyi uzun metrajlı film, en iyi kısa film, en iyi belgesel) jüri ve izleyicinin görüşüne göre.

Michelle Danner’in Catherine Bell, Judd Nelson ve Lou Ferrigno’yla oynadığı “The Bandit Hound” filminin fragmanının altına bakın.

;
Some of the classes proposed:

Golden Box

Acting Classes Los Angeles|GOLDEN BOX

Golden Box ile birlikte, film, tiyatro oyunu ya da bir televizon programi icin, oyuncu, bir role ya da bir sahneye hazirlandigi zaman kendi araclarini geliştirmeyi ogrenir. Michelle Danner bu teknigini tum aşamalardaki oyunculara, baslangictan profesyonel seviyeye kadar olan tum oyuncular icin ogretir. Bu ders iceriginde oyuncu, bir anin icindeki duygulara ve hislere nasil erişebilecegini ogrenir.

”More”

Dunyanin her bir yerinden oyuncular Michelle Danner’in bu teknigi ile calişarak başarili oldular cunku Michelle “method” yontemine vurgu yaparak oyunculara kendi yaraticiliklarini keşfetmeleri icin yardim eder. Ders icerigi aşagidaki sorularin ekseninde ilerler,

  •  Nicin bazi secimler digerlerinden daha gucludur?
  • Unutulmaz bir performans nasil sunulur?
  • Film televizyon ve sahne islerinde kabul edilir ozel araclar hangileridir?

”Less”

____________________________________________________________

Break. into Hollywood

Hollywood da başarili olmak icin oncelikle nelere ihtiyacin oldugunu ve bu ihtiyaclari kariyerine nasil taşiyacaginin ogrenilmesi. Bu workshop aşagidaki sorularin cevaplarini  bulmaniza yardimci olur;

”More”

  • Headshot ve show reel hazirlama.
  • Resume nasil hazirlanir?
  • Ajans, manajer ve avukat nasil bulunur?
  • Casting isleri nasil ilerler?
  • Kariyerini gelistirmk icin streji uretmenin yollari nelerdir?

”Less”

____________________________________________________________

Auditioning for film

la acting classes

Kamera onunde olmak basli başina bir sanattir. Bu ders kapsaminda, oyuncular kamera onunde komedi, drama, sitcom, romantic komedi, dark komedi, ve tum dramatik yazim turlerinden olusan film ve televizyon programlari ile pratik yaparlar.

”More”

Cekilen videolar, sinifta, buyuk ekranda izlenir. Ogrenciler kendi bakiş acilarini bir karakterle butunleştirmeyi ogrenirler.  Bu ders, ogrencilerin oyuncu secmeleri icin iyi performans gostermelerini ve kamera onunde kendilerine guvenmelerini hedefler.

”Less”

______________________________________________________________

Voice and Speech

Bu ders, hikaye anlatımı ve solo çalışma teknikleri ile ses ve metin çalışmasına odaklanmaktadır.

”More”

Ses konusundaki benzersiz yaklaşımımız doğal sesi serbest bırakmak ve böylece insan ifade özgürlüğüne hizmet eden ve oyuncularin eksiksiz bir performans göstermelerine yardımcı olan bir ses tekniği geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

”Less”

____________________________________________________________

Accent Reduction

accent reduction classes

Bu ders öğrenciye Standart Amerikan aksanlarini tanıtır.

”More”

Oyunculardan bir monologu tam olarak ezberleyerek ve standard amerikan sivesini kullanarak performansini sinifin onunde sergilemesi istenir. Monolog, bir film, tv show ya da bir tiyatrodan secilmelidir.

Bu ders, Yale Drama School’dan  Barbara Bragg tarafından verilmektedir.

”Less”

____________________________________________________________

Improvisation

la acting classes

Saklanamayan bir gercekde su ki endustiririn, pratik dusunen, kendine guvenli ve risk alan yetenekli oyunculara ihtiyacinin oldugudur.

”More”

Bu ders, oyuncularin yaraticiliklarini kesfetmelerine ve bir oyuncu olarak becerilerini gelistirmelerine yardim etmeye yonelik dogaclama ve egsersiz programidir.  Sahneler oluşturun, risk alın ve unutulmaz benzersiz seçenekler bulun, Güçlü ve heyecan verici karakterler geliştirin, Akliniza geleni secip soyleyin ve gözlerinizi yeni performans olanaklarına açın.

”Less”

_____________________________________________________________

Scene Study

Bu ders, Oyuncular, Yazarlar, Yönetmenler ve hikaye anlatımı konusunda tutkusu olan herkes içindir. Senaryo analiz dersi, farkli bir cok film ve televizyon metninden orneklerle analiz etme yontemini anlatir. Derste islenen senaryolardan bir kaci şoyledir, Match Point, Tootsie, American Beauty, The Talented Mr. Ripley, Little Miss Sunshine, Golden Boy, The Rose Tattoo, Bridesmaids, My Week with Marilyn, ve daha fazlası.

”More”

• Öğrenciler metinler uzerinden öyküyü, karakterleri, çatışmaları ve dili parçalama anlayışıyla çalışacaklar.

• Bir oyuncunun performanslarını oluşturmak için uyguladığı tüm araçlar hakkında derinlemesine tartışma yapılacaktır.

• Bu ders bir metni ya da senaryoyu tematik olarak parcalamak icin yontemler edinmeyi hedefler.

”Less”

Script Analysis

script analysis

Sahne calismasi, oyuncunun oyunculuk kaslarını esnetmesi ve zanaatını tutarlı bir şekilde iyileştirmesi için en iyi fırsatı sunar. Bu ders, oyunculari ısıtmak için kullanılan duygusal alıştırmaları açarak ve sahne çalışmalarına uygulanacak araçları tanıtarak oyunculara tekniğin temelleri öğretilir.

”More”

Bu oyunculuk dersinde öğrenciler tüm tekniklerini nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Öğrenciler, çağdaş ve klasik sahneler ve monologlar üzerinde çalışırken, oluşturdukları karakterlere bir alt metnin nasıl uygulanacağını keşfederler. Bu haftalık antrenman, oyuncuların performans yeteneklerini güvenli ve eğlenceli bir ortamda test etmelerini sağlarken, güçlü ve zayıf yönlerini eğitimli bir öğretmenin gözüyle keşfedebilmelerini sağlar. En iyi fiziksel, duygusal ve vokal seçimleri yapmayı öğrenmeye vurgu yapılır.

”Less”