ЛОС АНДЖЕЛЕСЬКА ШКОЛА АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МІШЕЛЬ ДЕНЕР НАВЧАЄ НИЖЧЕНАВЕДЕНИМ ТЕХНІКАМ (ШКОЛАМ):

МАЙЗНЕРА, СТРАСБЕРГА, АДЛЕР, ХЕЙГЕНА, ЧЕХОВА та СТАНІСЛАВСЬКОГО.

Театральна студія в Центрі Мистецтв Edgemar, раніше відома під назвою Студія Ларі Мосса, пропонує спонсорство в оформленні візи міжнародним студентам, охочим взяти участь у нашій програмі «ВСЕСТОРОННІЙ ІНТЕНСИВНИЙ КУРС АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ». Студенти початкового, середнього та розвинутого рівнів можуть вибрати програму, тривалістю в 3, 6 або 12 місяців. Ми надаємо спеціально розроблену програму для кожного актора.

Нашим завданням є надання творчого простору для акторів, пристрасно люблячих своє ремесло. Акторам надається унікальна можливість розкрити свій потенціал у кіно та на сцені, а також покращити свої навички незалежно від теперішнього рівня професіоналізму. Викладач Акторської Майстерності Мішель Денер навчала акторів, отримавшим та номінованих на премію Оскар та інших нагород. Серед її студентів Джерард Батлер, Пенелопа Круз, Сальма Хайек, Джеймс Франко, Зої Дешанель, Айла Фішер, Мішель Родрігез, Кріс Рок, Марсія Крос, Крістіан Слейтер, Джеймі-Лін Сіглер, Майкл Пєнья, Брайан МакНайт, Лоні Рашид Лін-мол. (відомий як Комон), Рік Фокс, Кетрін Белл, Габріель Юніон, Джастін Четуін, Джастін Уедел, Роб Естес та багато інших.

Мішель Денер має величезний вплив у творчому осередку Лос-Анджелеса. Вона є не тільки художнім директором та співзасновником Центру Мистецтв Edgemar, але й успішним режисером, продюсером та актрисою. Вона пристрасно вірить в те, що артисти самостійно породжують як своє власне мистецтво, так і можливості – цей підхід якраз і використовується в Edgemar. Тут, у Центрі Мистецтв Edgemar, знаходяться: Театральна Компанія Edgemar, Перший Фестиваль Одного Акту, “Акти На Краю” (“Acts on the Edge”), Фестиваль Короткометражних Фільмів Edgemar, Другий Щорічний Турнір з Покеру серед Знаменитостей та програма допомоги для місцевої спільноти.

 

Для більш детальної інформації, зв’яжіться з нами по Skype: Edgemar.Center.for.the.Arts або пишіть нам на электрону пошту: [email protected], а також телефонуйте за номером: +1 310-392-0815

  Тисніть сюди, щоб відвідати наш Facebook

Artists Michelle Danner Has Worked With

КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАШИХ АКТОРІВ

Студенти, що є частиною 6-ти або 12-ти місячного курсу актерської майстерності, мають можливість прослухуватись на ролі або працювати/стажуватися в наших найновіших фільмах, різноманітних театральних виставах, а також приймати участь у нашому щорічному кінофестивалі. Такі привілеї дають нашим студентам можливість розширити своє резюме і побудувати фільмографію в IMDB за допомогою практичного навчання.

All In Films – це незалежна компанія з виробництва фільмів, якою керують Мішель Денер та Александра Гуарнері. Завданням All in Films є виробницто високоякістних, незалижних кінокартин, направлених на развагу публіки, і на захоплюючі соціальні питання. Подробиці про компанію All in Films Ви знайдете на офіційному веб-сайті www.allinfilms.com

Голівуд без цензури
“Голівуд без цензури” – це серія послідовних сміливих вихідок Голівудських викладачів і студентів, котрі роблять все можливе, аби стати зірками. Режисер Дерек Рід, наш тренер в області імпровізації, випустив серію разнобічних роліків з різноманітними навичками акторської майстерності, котрі були досліджені студентами. Нові епізоди будуть виходити кожну п’ятницю. Бажаєте дізнатися більше про веб епізоди, акторську школу, або інші наші проекти?**

** Уроки Імпровізації дають нашим студентам унікальну можливість приймати участь у найновіших епізодах нашого Веб-серіалу «Голівуд без Цензури», тим самим допомагаючи розширити своє професійне портфоліо.

Для отримання більш детальної інформації і додаткових інструкцій по зачисленню на програму та отримання візи M1, зв’яжіться з нами за телефоном +1(310) 392-0815 або відправте листа за адресою: [email protected]

деякі з наявних КУРСіВ:

ЗОЛОТА СКРИНЬКА

acting school los angeles

“Золота скринька” – це дуже вигідна пропозиція для тих хто зацікавлений у вдосконаленні акторської кар’єри, включаючи режисуру, продюсування та навчання в області акторської майстерності. “Золота скринька” – це не просто традиційний семінар, замість цього він складається з технічного аналізу лекції та вправ, котрі допомагають акторам створити їх сценічних персонажів використовуючи емоції та досвід. Також студенти навчаться аналізувати та обговорювати сценічні образи таких відомих акторів як Ентоні Хопкінс, Аль Пачіно, Меріл Стріп, Джуді Денч, Джеймс Дін та Марлон Брандо.

Наш курс розглядає наступні питання:

Чому деякі вибори зроблені нами більш могутні ніж інші?

Як одна людина може зіграти роль так, що людство ніколи не забуде?

Які певні навички можуть бути використані в кіно, на телебаченні та на сцені?

Вправи, котрі допоможуть звільнити емоції, відчути сценічний характер та зрозуміти для себе психологічні жести. Також цей курс вважається більш продуктивним, аніж звичайні курси акторської майстерності.

КОРЕКЦІЯ АКЦЕНТУ

MIC-1-300x229

Звільніть свій природний голос від перешкод, які заважають повному самовираженню.

”More”

Цей курс представить студентам Стандартний Американський Діалект. Акторам буде необхідно представити один монолог – повністю вивчений напам’ять та зіграний перед класом, використовуючи Стандартний Американський Діалект. Матеріал повинен бути обраний із Сучасного джерела. Сучасний монолог може бути із фільму, ТБ-шоу або з театральної вистави. Цей клас викладається Барбарою Брегг, яка має ступінь Магістра Вишуканих Мистецтв Йельської Школи Драми.

”Less”

РОБОТА НА СЦЕНІ

SceneStudy-300x229

Робота на сцені» надає найкращі можливості для дійсних акторів тренувати гнучкість їх акторських м’язів, та покращення їх ремесла на постійній основі. Актори навчаються сталим технікам через знаходження емоційних вправ, які використовуються для розігріву «акторського апарату», та для представлення засобів, які будуть застосовуватися для їхньої роботи на сцені.

”More”

У цьому акторському класі студенти вивчають як використовувати всю їхню техніку та відтворювати це у виставі. Студенти відкриють для себе як використовувати передісторію для персонажів, яких вони створюють в той час, як будуть працювати над класичними сценами і монологами. Ці щотижневі тренінги дадуть можливість акторам перевірити їх виконавчі можливості в безпечному та ігровому оточенні, у той час як вони будуть розкривати свої міцні та слабкі сторони з використанням допомоги досвідченого тренерського погляду. Особливу увагу приділяють вивченню створенню найкращих: фізичних, емоційних та вокальних виборів.

”Less”

ГОЛОС ТА МОВЛЕННЯ

VoiceSpeech-300x229

Цей клас сфокусований на голосовій та текстовій роботі з розповіданням та соло технікою.

”More”

Наш унікальний підхід у роботі над голосом розроблений для вивільнення природного голосу і, тим самим, розвитку вокальної техніки, яка послужить вивільненню людського самовираження, допоможе акторам відтворити повноцінний виступ. Коли Ви отримаєте доступ до Вашої внутрішньої сили, Ви не тільки дасте можливість використовувати акторські навички, але й збільшите кількість дзвінків Вам.

”Less”

АНАЛІЗ СЦЕНАРІЮ

MovieClapperScript-300x229

Ми вчимо ретельно аналізувати кіно-сценарії фільмів номінантів та переможців премії Оскар.

”More”

Ми розглядаємо всі жанри фільмів, включаючи такі картини, як Les Miserable («Знедолені»), Dallas Buyers Club («Даласький Клуб Покупців»), 12 Years as a Slave («12 років рабства»), The Wolf of Wall Street («Вовк з Уол-Стріт»), American Hustle («Афера по-американськи»), Gravity («Гравітація»), Captain Phillips («Капітан Філіпс») та ін. У процесі, Ви здобудете чималу кількість нових слів, навчитеся використовувати різноманітні тональності Вашого голосу, акценти, та отримаєте навички імпровізації.

”Less”

ІМПРОВІЗАЦІЯ

Improv-300x229

Розвиває креативність та допомагає вивільнити внутрішні інстинкти, які сприяють імпровізації та грі в театрі. Це курс також вчить ризикувати, придушувати внутрішні страхи, та вчить як придбати сильний, твердий сценічний характер.

АКТЕРСКИЕ ТЕХНИКИ

Audition_Film_tv-300x229

Цей аспект відкриває для студентів всі рівні цього курсу, котрі допомагають акторам покращити їх навички прослуховування та гри перед камерою.

ПРОРИВ ДО ГОЛІВУДУ

Florian-Klauer-copy-300x200

Цей курс надає все необхідне для того, щоб Вам вдалося покорити Голлівуд. Мішель витратила роки аби ознайомитися з цим бізнесом, для того, щоб дати її акторам всі навички та знання, котрі вона здобула.